پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
 
 • کارهايي از قبيل :
  نگهداری،تعمیرات و راهبري تأسيسات مكانيكي و الكتريكي و ابنيه

 • کارهايي از قبيل :
  نگهداری،تعمیرات و راهبري تأسيسات مكانيكي و الكتريكي و ابنيه

 • کارهایی از قبیل :
  اجراي پروژه هاي ساختماني

 • کارهایی از قبیل :
  انجام پروژه هاي ساختماني ، تأسيسات و تجهيزات صنعتي ، برق ، سردخانه

آخرین رویدادها
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 18386
 بازدید امروز : 6
 کل بازدید : 119517
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1563
نظرسنجی
نظرات شما:

خوب
متوسط
ضعیف

   شرکت تأسيساتی و ساختمانی پارميسران در مردادماه سال 1361 با هدف گذاری برای اجراي پروژه هاي تأسيسات مكانيكي و الكتريكي و پروژه هاي ساختماني ؛ بابكارگيري پرسنل مجرب و كارآزموده (به صورت مسئوليت محدود) تأسيس گرديد.

زمینه های فعاليت این شركت در حوزه طراحی و اجرای سردخانه ها ؛ نگهداری و تعمیرات تأسيسات مكانيكي و الكتريكي و اجرای پروژه های ابنیه و تأسيسات  می باشد .

 

 • طراحی و اجرای سردخانه ها:

     از سال 1371 اجراي پروژه هاي سردخانه های آمونياكي و فريوني و سيستم هاي كولينگ و تبريد در دستور كار این شركت قرار گرفت و پس از آن تا كنون بیش از پنجاه پروژه در زمينه های فوق (شامل احداث ساختمان سردخانه ، اجرا و نصب تأسيسات سرمايشي و تأسيسات الکتريکی مربوطه و اجرای روش هاي نوين عايقكاري و بكارگيري انواع مختلف سيستم ها) برای سازمان ها و نهاد ها و بخش هاي خصوصي انجام يافته است كه از آن جمله مي توان به احداث سردخانه يگان هاي مختلف نظامي ،‌ شركت نفت و مراکز آموزشی - تحقيقاتي و دانشگاهي اشاره نمود .

 

 • نگهداری و تعمیرات تأسيسات مكانيكي و الكتريكي:

       از سال 1373 با بهره گيري از کارشناسان و کاردان هاي ماهر ( بیش از 500 نفر نیروی فني )در بخش نگهداری و تعمیرات شروع به فعالیت نموده که دارای سوابق متعددی در این زمینه برای کارفرمایان مختلف دولتی و خصوصی (پالایشگاهی ، خودروسازی ، صنایع ، دانشگاه ها ، مراکز اداری - بهداشتی - درمانی و بیمارستان ها و ...) مي باشد.

 

 • اجرای پروژه های ابنیه و تأسيسات:

     از سال 1375  با استفاده از كادر مهندسي توانمند در رشته هاي عمران ، مكانيك ، برق و تأسیسات و با در اختيار قرار گرفتن  ماشين آلات و  تجهيزات مورد نياز و با در نظر گرفتن دستور العمل ها و بخشنامه ها و اصول مهندسي ، مطابق با آخرين استاندارد هاي متداول در اين بخش دارای سوابق متعددی در پروژه های  بيمارستاني ، صنعتي ، مسکونی ، اداری و گروه هاي خودرو سازي  و ... مي باشد .

 

 

 

 

صفحه اصلیIدعوت به همکاری
All rights reserved by Parmisran