درباره ما

درباره ما2020-05-31T08:29:49+00:00

  شرکت تأسيساتی و ساختمانی پارميسران در مردادماه سال 1361 با هدف گذاری برای اجراي پروژه هاي تأسيسات مكانيكي و الكتريكي و پروژه هاي ساختماني ؛ بابكارگيري پرسنل مجرب و كارآزموده (به صورت مسئوليت محدود) تأسيس گرديد.

زمینه های فعاليت این شركت در حوزه طراحی و اجرای سردخانه ها ؛ نگهداری و تعمیرات تأسيسات مكانيكي و الكتريكي و اجرای پروژه های ابنیه و تأسيسات  می باشد .

  • طراحی و اجرای سردخانه ها:

     از سال 1371 اجراي پروژه هاي سردخانه های آمونياكي و فريوني و سيستم هاي كولينگ و تبريد در دستور كار این شركت قرار گرفت و پس از آن تا كنون بیش از پنجاه پروژه در زمينه های فوق (شامل احداث ساختمان سردخانه ، اجرا و نصب تأسيسات سرمايشي و تأسيسات الکتريکی مربوطه و اجرای روش هاي نوين عايقكاري و بكارگيري انواع مختلف سيستم ها) برای سازمان ها و نهاد ها و بخش هاي خصوصي انجام يافته است كه از آن جمله مي توان به احداث سردخانه يگان هاي مختلف نظامي ،‌ شركت نفت و مراکز آموزشی – تحقيقاتي و دانشگاهي اشاره نمود .

  • نگهداری و تعمیرات تأسيسات مكانيكي و الكتريكي:

       از سال 1373 با بهره گيري از کارشناسان و کاردان هاي ماهر ( بیش از 500 نفر نیروی فني )در بخش نگهداری و تعمیرات شروع به فعالیت نموده که دارای سوابق متعددی در این زمینه برای کارفرمایان مختلف دولتی و خصوصی (پالایشگاهی ، خودروسازی ، صنایع ، دانشگاه ها ، مراکز اداری – بهداشتی – درمانی و بیمارستان ها و …) مي باشد.

  • اجرای پروژه های ابنیه و تأسيسات:

     از سال 1375  با استفاده از كادر مهندسي توانمند در رشته هاي عمران ، مكانيك ، برق و تأسیسات و با در اختيار قرار گرفتن  ماشين آلات و  تجهيزات مورد نياز و با در نظر گرفتن دستور العمل ها و بخشنامه ها و اصول مهندسي ، مطابق با آخرين استاندارد هاي متداول در اين بخش دارای سوابق متعددی در پروژه های  بيمارستاني ، صنعتي ، مسکونی ، اداری و گروه هاي خودرو سازي  و … مي باشد .